Artyści

THE CUSTOMS

jest nie tyle zespołem, co potężnym zasobnikiem rozmaitych dźwięków w doskonałej jakości, z którego można dowolnie czerpać i łączyć w wybrane kombinacje.

The Customs to profesjonalni muzycy, których możecie usłyszeć po włączeniu radia bądź telewizji, nie jesteście tylko zazwyczaj tego świadomi. Nie wiecie kim są ludzie, którzy koncertują z gwiazdami polskiej sceny muzycznej i którzy sprawiają, że ich występy tak głęboko zapadają Wam w pamięć? To są właśnie oni, The Customs! Członkowie zespołu mają na swoim koncie wiele wydanych płyt oraz współpracę z tuzami tego kraju.

Każdy z pięcioosobowego składu ma na swoim koncie autorskie wydania, nagrania telewizyjne oraz współpracę z takimi gwiazdami jak Lady Pank, Maryla Rodowicz, Robert Chojnacki, Maanam, Agnieszka Włodarczyk, Joanna Jabłczyńska itd.

Jak żaden inny zespół grają w iście koncertowym stylu a repertuar jest dobierany błyskawicznie i na bieżąco specjalnie pod bawiących się ludzi. Mają ogromne doświadczenie eventowe i wiedzą jak zagrać, by wzruszyć tych, którzy na to liczą, zedrzeć gardła tym, którzy chcą pośpiewać i wymęczyć do cna tych, którzy chcą potańczyć. Grają tzw. best hits ever, czyli mieszankę wszystkiego, co najlepsze w muzyce.

a